profinet@profinetuh.cz 603 493 551, 603 264 597
>

Váš partner pro správu
výpočetní techniky!

O nás Kontakt

Na trhu působíme od roku 1995

Jsme firma zabývající se servisem a prodejem výpočetní a kancelářské techniky. Hlavní důraz je kladen na individuální přístup k zákazníkovi.

  • Poskytujeme komplexní služby v oblasti výpočetní techniky pro velké i malé firmy, instituce a domácnosti.
  • Nabízíme kvalitní počítačový servis u zákazníka a opravy počítačů na provozovně - servis počítačů za nízké ceny pro firmy a domácnosti.
  • Vytvoříme vám internetové stránky založené na redakčním systému. včetně optimalizace webových stránek pro webové vyhledávače SEO.
  • Také nabízíme instalaci bezdrátového připojení k internetu, instalaci datových sítí včetně montáží strukturované kabeláže, dodávku systémového a programového vybavení, správu sítí....

Služby

Poskytujeme komplexní služby v oblasti výpočetní techniky pro velké i malé firmy, instituce a domácnosti.

Prodej výpočetní techniky

Navrhneme a dodáme Vám veškerou výpočení techniku přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Vše Vám nainstalujem a zapojíme, případně Vás zaškolíme. Zároveň k prodávané technice poskytujeme záruční servis.

Servis

V rámci pozáruční servisu poskytujeme podporu pro veškeré osobní počítače a notebooky, všechny typy monitorů, jehličkové, inkoustové i laserové tiskárny, plotry scannery a další počítačové periferie, všechny typy spínaných i nespínaných napájecích zdrojů, včetně zdrojů k notebookům, všechny typy záložních napájecích zdrojů (UPS).

Webové aplikace

Nabízíme prezentace pro firmy, kluby, školy, rozsáhlé portály měst, mikroregionů ...Vytvoříme grafický návrh, který nasadíme na redakční systém. Provádíme také re-design stávajících stránek. Zajistíme vhodný webhosting.

Virtuální prohlídky

Základem virtuální prohlídky je sférická fotografie, která v jedné fotografii zabere celý prostor v maximálním zorném úhlu 360x180°. Pomocí interaktivního prohlížeče je možné se sférickou fotografií libovolně otáčet, přibližovat či oddalovat.

Zákazníci

Našim cílem je spokojený zákazník. Dbáme na slušné jednání a vstřícný přístup, což za mnoho let potvrzuje spousta zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Vybrané ukázky webů

Kontaktujte nás

Kancelář Uherské Hradiště

Adresa

MS ProfiNet s.r.o.

Stará Tenice 1213

68601 Uherské Hradiště

Telefon

603 264 597

Pobočka Uherský Ostroh - servisní středisko

Adresa

MS ProfiNet s.r.o.

Svobodova 157

687 24 Uherský Ostroh

Telefon

603 493 551